סיפור לקוח: כהן את עזריאל יועצי מס

"איכות ומקצועיות שרותי התמיכה ברשת המחשבים והגיבוי בענן של פי סי פלוס מחשבים ,מאפשרים לי להיות רגוע בכל הנוגע לפעולה סדירה ורציפה של מערכת המחשוב שלי." יאיר כהן יועץ מס מוסמך, סיפור לקוח

יועץ מס מוסמך יאיר כהן הינו שותף במשרד  "כהן את עזריאל "הנהלת החשבון ויעוץ מס באזור הדרום. המשרד בנוי כך, שחלק מלקוחותיו , מחוברים אליו באמצעות חיבור טרמינלי לשרת המקומי שלו. מדובר במערכת מורכבת ומתקדמת מבחינה טכנולוגית, המאפשרת עבודה יעילה מאוד מהירה ומדויקת מול הלקוחות.


אין חשש בתפעול מערכת מורכבת המרכזת בעצם את החומר של הלקוחות?
"על מנת להפעיל בצורה יעילה מערכת ייחודית כמו שלנו, אנו נעזרים גם בשרותי תמיכת IT  קבועים של פי סי פלוס מחשבים וגם מגבים באופן מרוחק את כל נתוני השרת שלנו, בחוות השרתים של פי סי פלוס. על אף מורכבותה של המערכת יתרונותיה רבים. השימוש בטכנולוגיה של חיבור לקוחות אלינו בחיבור טרמינלי מאפשרת לנו להיות מתקדמים בתחום העיסוק שלנו. תחזוקה מקצועית שוטפת וגיבוי מרוחק ומסודר מאפשרים לנו שימוש בטכנולוגיות עבודה מתקדמות, תוך שקט נפשי מקסימאלי."
 

 

תאר לנו את ההתנהלות מול צוות התמיכה של פי סי פלוס.

"ראשית, אציין כי הפכתי ללקוח של פי סי פלוס מחשבים בעקבות המלצה חמה של לקוח נוסף. מעצם היותי אדם בעל ידע וגישה לתחום המחשוב, התרשמתי מאוד מהמקצועיות הרבה של צוות התמיכה של פי סי פלוס. אני סומך מאוד על הידע והעצות המקצועיות של צוות השירות. ההתייחסות אדיבה ומהירה – והתחושה היא שאני יכול לסמוך על צוות תמיכת הIT שידאגו באופן היעיל ביותר לתקינות המערכת שלי."


אתה מנהל מערכת מאוד מתקדמת מבחינה טכנולוגית, מדוע בחרת לגבות בחוות השרתים את נתוני המערכת.
"על אף שהמערכת שלי מאפשרת בטחון גדול בשרידות החומר, צריך לזכור כי על השרת המקומי שלי נמצא חומר רגיש וחשוב של מאות עסקים וחברות. גיבוי מרוחק בחוות השרתים תורם רבות לשקט הנפשי שלי , מעצם הידיעה שאוכל לשחזר את כל נתוני השרת בכל רגע שאצטרך.
אין צורך לדאוג לגיבוי מקומי של השרת. מערכת הגיבוי המרוחק מבצעת את הגיבוי באופן אוטומטי מספר פעמים ביום. במקרה הצורך ניתן באופן מהיר ביותר לחזור לעבודה מלאה ולהמשיך את הפעילות הסדירה של המשרד. אופן ההצפנה של הגיבוי מאפשר לי להיות בטוח שהחומר הרגיש לא יהיה חשוף לאף אדם מלבד המורשים לכך ע"י סיסמא. כשמדובר בקבצים רגישים , מהסוג שאנו עוסקים בו, הסודיות וההצפנה הם בעלי חשיבות גדולה. מעבר לכך גם אם נמחק בטעות קובץ, בזמן העבודה, ניתן לשחזרו בקלות רבה. העובדה שמערכת הגיבוי עצמה, מגובה באתר נוסף- מאפשרת בטחון מלא בטכנולוגיית הגיבוי המרוחק בענן המחשוב."


ספר על אחד השדרוגים האחרונים שעשית
"לאחרונה ערכנו שיפורים טכנולוגיים במערכת המחשוב שלנו . מאחר ואנו נותנים שרות ללקוחותינו בו זמנית חיפשנו דרך להגביר את פעילות המערכת שלנו.
צוות התמיכה של פי סי פלוס, בניהולו של צחי אדמית, הנחה אותנו לפתרון , בצורת מערכת ניתוב של סיסקו, המאפשרת ייעול העבודה , חיזוק יציבות מערכת המחשוב שלנו מאפשר לנו לשדרג את המערכת שלנו בעלויות נמוכות. אני סומך תמיד על כל שהעצות שאני מקבל מצוות התמיכה תהיינה מקצועיות ביותר".

כמה מילות סיכום...
"בכל הנוגע לתחזוקה, תמיכה וגיבוי מערך המחשוב של המשרד שלי, אני עובד בשיתוף פעולה מלא עם פי סי פלוס מחשבים. אני יודע שאקבל ייעוץ מקצועי ביותר, אחרי בחינה משותפת של  האפשרויות העומדות בפני. אני מקבל שרות מקצועי ומהיר, ושרותי גיבוי מרוחק בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אני שמח מאוד להמליץ לכל עסק לעבוד עם צוות מקצועי ואמין כמו צוות התמיכה של פי סי פלוס מחשבים".

 

 

 

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה